Fizjo & Stretch  – to ćwiczenia, które kompensują wiele godzin spędzanych w pozycji siedzącej. Na zajęciach dominują ćwiczenia rozciągające i rozluźniające szczególnie te mięśnie, które w pozycji siedzącej pozostają w skróceniu. Dzięki ćwiczeniom relaksacyjnym i oddechowym, dążymy do równowagi mięśniowej oraz emocjonalnej. Pracujemy także nad prawidłową postawą ciała, wzmacniamy osłabione mięśnie. Polecany dla wszystkich, którym zależy na utrzymaniu gibkości swojego ciała.

Treningi te nie obciążają mocno organizmu, dlatego z powodzeniem mogą być praktykowane przez osoby mniej wytrenowane. Z kolei dla osób uprawiających sport, jest to doskonała możliwość dla zwiększenia sprawności swojego ciała. Wprowadzenie osobnej jednostki treningowej poświęconej rozciąganiu, zamiast rozciągać mięśnie po ciężkim treningu, kiedy są wymęczone, daje lepsze rezultaty. Na zajęciach wykorzystujemy maty, piłki do ćwiczeń, pasy do jogi i inne.

Treningi Fizjo & Stretch mogą ułatwić Ci pozbycie się stresu i innych negatywnych emocji. Twoje mięśnie będą bardziej elastyczne, przez co możesz pozbyć się wielu dolegliwości ciała.